Par mums

SIA „Ekolat” – projektēšanas un inženierkonsultāciju firma, kura no 1994.gada veiksmīgi darbojas kā Latgales reģionā, tā arī visā Latvijā, specializējoties ūdenssaimniecības izpētes, analīzes, konsultāciju un projektēšanas jomā.

Mūsu galvenā vērtība ir ekoloģija. Līdz ar to mēs plānojam un īstenojam projektus, kas palīdz sniegt ilgtspējīgu un videi-draudzīgu attīstību un urbanizāciju. Mūsu projekti palīdz nodrošināt efektīvu infrastruktūras funkcionēšanu un pieeju tīram ūdenim. Mēs augsti vērtējam emocionālo inteliģenci, un tāpēc ar lielu atbildību uztveram savu darbu.

SIA “Ekolat” sniedz profesionālus pakalpojumus visā projektu realizācijas gaitā saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, atbilstoši tehniskajiem normatīviem un prasībām.

Mūsu pakalpojumi

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar Latvijas Vides pārvaldības asociāciju un izrādām savu pieredzi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā.

Ekolat klienti ir valsts iestādes un pašvaldību iestādes, kā arī komerciālās organizācijas un privātpersonas.

Sertificēti inženieri un speciālisti nodrošina uzņēmuma veiksmīgu darbību un sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus, izmantojot savu plašo pieredzi un, pamatojoties uz klienta interesēm un vēlmēm, piedāvā visefektīvākos un pielāgotus risinājumus.